Pogwarancyjna naprawa pralki Wrocław, jaki serwis wybrać?

naprawa pralki Wrocław
źródło: pixabay.com

Pralka jest najczęściej psującym się sprzętem po gwarancji. Większość usterek jest tak drobnych, że nie musimy wzywać nawet serwisu (w dalszej części dowiesz się jakie to usterki). Jednak kiedy naszą pralkę spotka usterka, z którą nie poradzimy sobie sami, zamiast wyrzucać pralkę, możemy wezwać serwis. Pogwarancyjna naprawa pralki Wrocław, jaki serwis wybrać?

źródło: pixabay.com

 

Naprawa pralki, czyli drobne usterki, z którymi poradzisz sobie sam

  • Pralka nie pobiera wody- Kiedy pralka nie pobiera wody, problem zazwyczaj leży w wężu bądź niedomkniętych drzwiczkach. Jeżeli wąż jest zgięty lub oderwany, pralka nie ma jak pobierać wody.
  • Pralka wylewa wodę- kiedy pralka wylewa wodę, przyczyną może być pęknięta guma, zatkany filtr bądź za duża ilość detergentu. Guma wokół drzwiczek ulega zniszczeni, nawet kiedy gołym okiem nie widzimy żadnych uszkodzeń, zapewne jest uszkodzenie, które powoduje wylewanie wody. Kolejną rzeczą jest zatkany filtr, jeżeli do filtra dostaną się zanieczyszczenia, woda nie ma jak odpływać i tym samym wylewa na podłogę. Często zdarza się także, że pralka wylewa wodę z powodu zbyt dużej ilości detergentu, jeżeli wraz z wodą widzisz dużo piany, zapewne nalałeś za dużo detergentu.
  • Pralka nadmiernie hałasuje, jeżeli pralka nadmiernie hałasuje, najprawdopodobniej została źle wypoziomowana. Jeżeli pralka nie stoi na równej powierzchni, zaczyna nadmiernie hałasować. Czasami nawet, jeżeli przed pierwszym użyciem stała równo, po pewnym czasie użytkowania, jedna z nóżek się obluzowuje i pralka nie stoi równo.
  • Nieprzyjemny zapach- zazwyczaj spowodowany jest zabrudzonym dozownikiem. Wystarczy, ze go wyciągniesz i umyjesz pod bieżącą wodą, pozostałości po detergencie, zaczynają gnić i dlatego z pralki wydobywa się nieprzyjemny zapach.
źródło: pixabay.com

Pogwarancyjna naprawa pralki Wrocław, jaki serwis wybrać?

Kiedy naszą pralkę spotkają usterki, z którymi nie jestem sobie w tanie sami poradzić, czas na wezwanie serwisu pogwarancyjnego. Serwis zajmujący się naprawą pralek we Wrocławiu i wielu innych miastach to Technikan.pl. Firma ma doświadczenie i fachowców, którzy zajmą się naprawą pralki oraz sprzętów takich jak zmywarka, kuchenka, piekarnik, czy lodówka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*